Kryeministri Rama "tradhton" Juventusin, foto me yllin e PSG-së

Postuar: 16/05/2018 - 16:13

Kryeministri Edi Rama, i cili ndodhej në Francë për një vizitë zyrtare, ka takuar krerët më të lartë të shtetit.

Megjithatë, përveç Makron, Rama ka takuar edhe yllin Italian të PSG, Marko Verratin.

Rama njihet si tifoz i Juventusit, madje nuk ngurron ta shpreh këtë edhe në bluzat që vesh.

Foton e ka publikuar ish-futbollisti i kombëtares sonë, Edvin Murati, i cili duket se ka patur gjithashtu një takim me kryeministrin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reali i Madridit, ka vendosur të largoje përfundimisht mbrojtësin portugez Fabio Koentrao.

Rino Gattuso mund të humbasë kapitenin e tij. Oferta e PSG për Bonuccin prej 35 milionë eurosh do të vijë së shpejti.

Ashtu si eprori i tij, Jonghong Li, që nga dita e djeshme edhe Marko Fasone nuk është më administratori i deleguar i Milanit.

Fitore e madhe për Lewis Hamilton dhe Mercedesin në Çmimin e Madh të Gjermanisë në Formula 1.

Fabjan Beqja paralajmëron se Teuta do të ketë sukses këtë sezon. Pas largimeve masive, durrsakët kanë “rinuar” ndjeshëm grupin.

Nuk nxori fitues madje nuk prodhoi qoftë një gol miqësorja e zhvilluar në Korçë mes Skënderbeut dhe Teutës, ku përballë njërit-tjetrit në

   Rafael Nadal vazhdon të zgjerojë biznesin dhe investimet e tij në sportin e tenisit.

   Sot është një ditë shumë e rëndësishme për të ardhmen e Milanit, që “mbyll kllapat kineze” dhe hap epokën “Elliott”, falë bordit të ri

   Nuk ishte një motor i policisë, siç u përfol fillimisht shkaku i rrëzimit të Vinçenco Nibalit.

   Sebastian Vettel “fluturon” në shtëpi dhe siguron Pole position-in në provat zyrtare të Çmimit të Madh të Hockenhaimit, në Gjermani, p