Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Zgjedhje 2021

Agjensia e Lajmeve DurresLajm

KRONIKË

20/04/2021 - 08:02

Urbani i linjës së "Kopshtit Zoologjik" dhe një mjet tjetër janë aksidentuar mëngjesin e kësaj të marte në qendër të Tiranës.

Policia njofton se për pasojë kanë mbetur të lënduar 4 pasagjerë të autobusit, të cilët janë dërguar në spital për kontroll mjekësor.

KULTURË

SPORT

19/04/2021 - 14:50

Edi Martini i gëzohet suksesit të 3-të radhazi të Teutës në kampionat. Shkodrani i stolit të Teutës e analizoi kështu suksesin e skuadrës së tij ndaj Skënderbeut në Korçë me rezultatin minimal 0-1.

TECH

02/04/2021 - 11:49

 Agjensia hapësinore NASA fillon zyrtarisht ndërtimin e anijes së saj kozmike të quajtur Psyche, e cila do të eksplorojë asteroidin me të njëjtin emër, i cili ka vlerën 10 dollarë kuintilion ($10 me 5 grupe tre zerosh mbrapa).

admin | 04/13/16