Vendngjarja e krimit në Durrës, të gjithë të shokuar nga vrasja e 36-vjeçares (VIDEO)

19/07/2019 - 18:59

Vrasja e Hazbije Kukës nga bashkëshorti i saj Ardiani i ka lënë të gjithë të shokuar. Të afërmit dhe banorët e lagjes nr.15, në Spitallë nuk mund ta besonin ende krimin e rëndë në familje, të regjistruar pasditen e së premtes.

Në pamjet filmike që sjell operatori i DurrësLajm, duket shtëpia e rrethuar me shiritat e vendit të krimit, ndërkohë që shumë gra të lagjes, me lot në sy, nuk duan ta besojnë se 36-vjeçares, nënë e një djali të mitur, është vrarë në mënyrë makabre nga bashkëshorti i saj shofer.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sizmologu Llambro Duni qetëson shqiptarët që ende vijojnë të dridhen dhe janë të frikësuar nga lëkundjet e vazhdueshme të tërmetit që pas

Ndahet nga jeta në moshën 66-vjeçare prokurori pranë gjykatës së shkallës së Parë në Tiranë, Apostol Prifti.

Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë Bledi Çuçi takoi në Durrës vullnetarët q

Një ndërtesë dy katëshe e amortizuar pranë banesës, do të detyrojë dy familje në lagjen nr.3 të Durrësit të largohen nga shtëpitë e tyre

Policia Rrugore vijon kontrollet edhe gjatë natës për të evidentuar shkelësit dhe rritur sigurinë në rrugë.

Këtë të diel, pjesa e parë e ditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta, situatë e cila do të vijojë edhe gjatë mesditës dhe p

Kur po bëhen 3 javë nga goditja e fortë e 26 nëntorit, toka sërish nuk gjen qetësi në Durrës.

Gazetarët shqiptarë, mediat shqiptare, organizatat e medias dhe ato të shoqërisë civile i bëjnë thirrje qeverisë të tërheqë menjëherë dhe

Pak ditë pas dasmës që familjen e të afërmit i mblodhi për gëzim, shtëpia e familjes Hajdari u mbush sërish, por këtë herë, për ta përcje

Prokuroria e Durrësit ka reaguar pas arrestimeve të kryera gjatë ditës së sotme lidhur me tërmetin e 26 nëntorit. Sipas prokurorisë nga v