Bashkohen sërish pas 11 vitesh

Postuar: 22/06/2018 - 18:30

   Tuba Buyukustun dhe Murat Yildirim takohen dhe bëhen bashkë pas 11 vitesh.

Detajet janë mbajtur shumë të fshehta, por dy aktorëve të famshëm ju është propozuar një projekt shumë interesant që do të transmetohet në sezonin e ri televiziv në vjeshtë.

Murat e ka pranuar me shumë dashamirësi këtë propozim, menjëherë pasi ka lexuar skenarin dhe ka mësuar se kush do të jetë partnerja e tij.

Dy aktorët janë njohur dhe kanë punuar bashkë për serialin “Asi” që u transmetua në vitin 2007.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për ditën e sotme, e diel 23 shtator 2018, moti në vendin tonë parashikohet se do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Një tjetër incident ka ndodhur me kompaninë ajrore ”Blu Panorama”.  Report Tv dhe Shqiptarja.com zbulojnë se një pilot i kësaj kompanie ë

Për të gjithë ata që janë në dileme se ku ta kalojnë këtë fundjavë, bëjnë mirë të shijojnë rrezet e ngrohta të diellit, duke u kredhur pë

Të hënën e 24 shtatorit mbi 1000 trupa ushtarakë dhe britanikë do të zbresin në sheshin “Nënë Tereza”.

Nga 1 janari i vitit 2019 nuk do të lejohet importimi i makinave të përdorura mbi 10 vjet prodhim.

Vënia në pranga e grupit kriminal “Bajri” prej 11 personash ka sjellë dhe reagimin e ambasadorit të Bashkimit Evropian në Tiranë, Luigi S

Klientë të ndryshëm e kishin denoncuar si fakt te komisioni për të Drejtën e Informimit dhe Mbrojtjen e të Dhënave Personale, i cili bëri

Policia e Shtetit ka publikuar momentet nga ndërhyrja për arrestimin e bandës së “Bajrit”, që u finalizua me kapjen e 11 personave.

“Forca e Ligjit” në veprim, shkatërrohet grupi “Bajri”, 11 në pranga e 2 në kërkim.