4 vende të lira pune në Gjykatën e Durrësit

25/01/2021 - 17:37

Gjykata e rrethit gjyqësor Durrës shpall 4 vende vakante pune. Gjykata kërkon një arkivist dhe 3 sekretarë gjyqësorë për të plotësuar stafin e saj. Në portalin e gjykatës se Rrethit Gjyqësor Durres mund të gjeni dhe shkarkoni dokumentin për njoftimin e vendeve te lira konkretisht me procedurën e pranimit në Shërbimin Civil Gjyqësor për secilin prej pozicioneve të mësipërme duke klikuar ne linkun:

http://www.gjykata.gov.al/rrethi-durr%C3%ABs/gjykata-e-rrethit-durr%C3%ABs/vende-vakante/?fbclid=IwAR1PKk6T1Qc0UHgtJ-mHFMpxmGviCIXNKfEF9IrK10zzQcer5hKzG8WJ0ek

Të gjithë të kandidatët e interesuar mund të informohen aty lidhur me kriteret që duhet të plotësojnë dhe dokumentacionin që duhet të dorëzojnë deri më datë 5 shkurt.  

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shqipëria vijon të shënojë shifra të larta të infektimeve nga Covid 19, ndërsa i lartë mbetet edhe numri i fataliteteve.

Avokatja e njohur në Durrës, Luljeta Petani, përmes një statusi në rrjete sociale ka kritikuar mënyrën sesi forcat politike janë përfshir

Të gjesh vend parkimi në Durrës, shpesh kthehet në mision shumë të vështirë.

Pas Greqisë, edhe Ministria e Jashtme Shqitpare njofton masa të reja anti-Covid në Pikën Kufitare të Kakavijës.

Mjeku Tritan Kalo ka bërë disa vlerësime në lidhje me mënyrën se si po menaxhohet pandemia e koronavirusit në vend.

Arqipeshkvi i Shkodrës, Angelo Massafra, është infektuar me koronavirus.

Ministria e Brendshme njofton qytetarët se të gjitha zyrat e aplikimit për ID karta dhe pasaporta biometrike do të jenë të hapura edhe so

Pas largimit të leshterikëve nga vija bregdetare e plazhit të Durrësit, aksioni është përqendruar në shëtitoren “Taulantia”.

Gjatë pjesës së parë të ditës së kësaj të shtune, kthjellimet mbeten mbizotëruese në territor.

Dy vëllezër nga Mati kanë ndërruar jetë në një kohë jo më të gjatë se 24 orë.