Aksidentohet me motor 30-vjeçari në Durrës

22/03/2019 - 11:05

Aksidentohet një person në Durrës teksa po udhëtonte me motorçikletë.

Aksidenti është regjistruar këtë të premte rreth orës 09:40, në lagjen nr. 14 Durrës. Policia njofton se shtetasi E.T., 30 vjeç, duke drejtuar motorçikletën e tij, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me shtyllën e ndriçimit.

Si pasojë e përplasjes, shtetasi E.T., ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Burime te lapsi al konfirmojnë se disa ambasada në Tiranë u kanë dërguar e-mail shtetasve të tyre që gjenden në Shqipëri.

Ditën e sotme, presidenti Ilir Meta i dërgoi një kërkesë Drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismailit në lidhje me sistemin e sig

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia është ndaluar mbrëmjen e sotme në Tiranë, teksa ishte nisur nga selia blu, në drejtim të

Pas publikimit të 10 përgjimeve të reja të gazetës gjermane Bild nga dosja 184, reagon në Facebook analisti Andi Bejtja.

Gazeta gjermane ka publikuar një tjetër përgjim midis Damian Gjiknurit, ministër i Transporteve dhe i deleguari i PS-së në Dibër në vitin

Në një nga përgjimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda të publikuara sot nga gazeta gjermane Bild, është edhe biseda midis atij që konsid

Protestës së banorëve të Kodër Vilës që kërkojnë pezullimin e një kompleksi banimi me katër pallate 5 katësh pasditen e sotme i janë bash

Në përgjimin numër dy, të publikuar nga “Bild”, është zbardhur biseda mes deputetit të PS-së, Xhemal Qefalia, dhe shefit të policisë në D

Media gjermane ka publikuar përgjime të reja në lidhje me të ashtuquajturën “Dosja 184”.