Artistja durrsake shpërthen ndaj biznesmenit Hazir Gashi: Shit gruan, por edhe dashnoren! Mos guxo të na lësh në rrugë! (VIDEO)

03/12/2019 - 20:47

Artistja durrsake Keti Bashhysa ka reaguar ashpër ndaj ish-deputetit socialist dhe ndërtuesit Hazir Gashi, disa nga pallateve e të cilit të ndërtuara në Durrës, janë dëmtuar nga tërmeti i 26 Nëntorit.

Artistja ka shpërthyer në statusin e saj në rrjete sociale ku ka postuar një foto të saj pranë pallatit ku banon e ku duken qartë shkatërrimet në pallat si dhe një video që dokumenton dëmtimet në banesë.

"Hazir Gashi! Dëgjova që ke thënë se: Nuk kam ç'të bëj, kompania ime ka falimentuar!
Vërtetë?!!! Po kur kurseve tulla dhe beton,që të ngopje babëzinë tënde, e mendove falimentimin?!!!!!
Hazir Gashi! Gjej 1 zgjidhje! Shit gruan, fëmijët, motrat, vëllezërit, fisin. Shit edhe dashnoren Hazir!
Amá ,ne,mijëra banorë të pallateve të tua, mos na le në rrugë, mos guxo!
I kemi blerë me sakrifica ato shtëpi, me shumë sakrifica."
- shkruan artistja Bashhysa.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rruga "Aleksandër Goga" nga Spitalla në Porto Romano është një prej nyjeve më të rrezikshme për të qarkulluar.

Ditën e nesërme Këshilli i Lartë i Prokurorisë do të bëjë transferimin e prokurorëve të mbetur te Prokuroria e Shkallës së Parë për Krime

Kreu i Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare Ilir Zela ka dhënë dorëheqjen duke u larguar për arsye personale nga detyra.

I shoqëruar nga ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës, Belinda Balluku, Ministri i Jashtëm italian Luigi Di Maio ka mbërritur në k

Gjyqtarja e Apelit të Shkodrës Marina Rraboshta ka dhënë dorëheqjen nga ky post.

Gazetarët janë kundër paketës antishpifje të propozuar nga qeveria për rregullimin e medias online.

Ambasada e shtetit të Katarit në Shqipëri ka anuluar pritjen me rastin e Ditës Kombëtare në shenjë solidariteti për tragjedinë e tërmetit

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vijojnë të shprehin solidaritet me Shqipërinë për sa i përket tërmetit të rënë më 26 nëntor, ku la pas 5

Prefekti i Lezhës, Gjokë Jaku ka rikthyer për rishqyrtim bonusin e qirave për familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit me magnitudë 6

Në Dardhë të Korçës reshjet e borës kanë vazhduar gjatë natës duke bërë që trashësia të arrijë deri në 20 cm në lartësinë mbi 1200 m mbi