Basha takim me Kryemadhin, ja kush i shoqëron (FOTO)

Postuar: 12/01/2018 - 15:21

Kryetari i PD-së Lulzim Basha dhe ajo e LSI, Monika Kryemadhi kanë qenë në shoqërinë e njëri-tjetrit në një takim informal në “Rogner”.

Fotot që ka siguruar Opinion.al janë shkrepur pak minuta më parë.

Krah tyre shihen edhe bashkëpunëtorët, si Fatmir Mediu i PR, Jemin Gjana (PD) dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani.

Protesta e 27 janarit duket se zë vend edhe në bisedat e fundjavës të drejtuesve të opozitës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Takimi i radhës në Departamentin e Shtetit, i Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt dhe drejtuesve kryesorë të Policisë së Shtetit, is

   Luan Hajdaraga, ish-ministër i Mbrojtjes dhe ish-deputet e nënkryetar i Partisë Socialiste për shumë vite, ka pësuar sot në mëngjes nj

   Ministria e Arsimit ka sqaruar pse në shkollat në vend po u jepet hapësirë diskutimit të temave për LGBTI.

   Reshjet e shiut do të na shoqërojnë jo vetëm përgjatë ditëve të mbetura të muajit Mars, por edhe në fillim të Prillit. 

   Ish-ministri i Mbrojtjes i Partisë Socialiste, Luan Hajdaraga, ka pësuar sot një ishemi në tru dhe ndodhet i shtruar në spital.

Pas gruas së grabitësit të plagosur Arben Muça, është thirrur tek Krimet e Rënda për të dëshmuar edhe nëna e tij.

Gjykata e Apelit në Durrës lë në fuqi vendmin e Gjykatës së Shkallës së Parë në Durrës për shtetasen Olesia Duka.

Të tjera detaje janë zbuluar rreth 37-vjeçarit Arben Muça i cili ka mbetur i plagosur mbrëmjen e kaluar pas tentativës për të grabitur nj

Në ditën e dytë të vizitës në Uashington, Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, zhvilloi një takim me zëvendësdrejtorin e DEA (Agjencia për

Kryeredaktori i Gazeta Shqiptare, Erl Murat i ftuar në "360Gradë" në Ora News thotë se një ish-kryeministër që ka 13 vite pa punë shëtit