Durrës, 53 vjeçari gjendet i vdekur në kanal së bashku me motorrin e tij

Postuar: 14/05/2013 - 16:25

DURRES, 14 maj 2013- Një shtetas i identifikuar me emrin Fran Pjetër Ndoci, i moshës 53 vjeç, banues në Sektor Rinia, është gjetur i vdekur nga banorët e zonës, në fshatin Fllakë.

Trupi i pajetë i 53 vjeçarit është gjetur brenda një kanali të mbushur me ujë, së bashku me motoçikletën, me të cilët mendohet se 53 vjeçari Fran Pjetër Ndoci ka qenë duke udhëtuar.

Drejt vendit të ngjarjes është nisur grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave.

Paraprakisht dyshohet viktima të ketë humbur drejtimin e mjetit me të cilën udhëtonte, duke përfunduar në kanalin anësor të rrugës, si pasojë e të cilit ka gjetur dhe vdekjen.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për në morgun e spitalit të Durrësit nga ku po i nështrohet ekspertizës mjeko ligjore për përcaktimin e plotë të shkaqeve të vdekjes.

/e.a. Agjencia e Lajmeve "Dyrrah"/

 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shoqata Shqiptare e Turoperatorëve & Agjencive Turistike (ATOA) ka reaguar ashpër lidhur me një vendim të Bashkisë së Durrësit mbi di

Një vajzë rreth 16 vjeçe u mbyt mesditën e sotme në plazhin e Ksamilit, ndërkohë mësohet se në trupin e turistes ruse janë konstatuar 2 s

Nëse keni bërë plane për të shkuar në det mendohuni dy herë, pasi moti do të jetë me kapriço.

Një aksident rrugor është regjistruar rreth orës 13:00 në afërsi të zonës së Plepave në Durrës.

Nis rehabilitimi i sheshit publik, faza e parë e Muzeut të Dëshmorëve.

Më datën 20 korrik 2017, një grup anëtarësh të Shoqatës Rinore të Atlantikut nga Kosova {KYATA, Kosovo Youth Atlantic Treaty Association,

Ambasadori Italian Alberto Cutillo ka zhvilluar një vizitë në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit ku u prit nga dr

Personi që u plagos mbrëmë në Tiranë është Mishel Manoku. Ai ka luajtur në filmin “Saimir”, si djali i Xhevdet Ferrit.

Ambasada e Shqipërisë në Greqi ka njoftuar se nga tërmeti i fuqishëm në Ishullin Kos nuk ka shtetas shqiptarë të lënduar.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë të premte shkrimin e revistës “GIOIA”, ndër më prestigjiozet në Itali, për turizmin dhe detin fan