Durrës, ish-drejtori i ALUIZNI-t humb njeriun e dashur

18/09/2018 - 23:07

   Ish-drejtori i ALUIZNI-t në Durrës, Flamur Gjuzi ka humbur një njeri të dashur.

Përmes një njoftimi në rrjetet sociale, Gjuzi njofton se është ndarë nga jeta xhaxhai i tij, Jasha Gjuzi.

“Të dashur shokë e miq të mi e të familjes time, me hidhërim të madh ju njoftoj ndarjen nga jeta të xhaxhait tim Jashar Gjuzi. Varrimi bëhet nesër, ditën e mërkurë, në orën 14.00, në fshatin Arapaj. Faleminderit të gjithëve.”, shkruan Gjuzi në Facebook.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Krimet e Rënda kanë marrë edhe 400 disqe me biseda të regjistruara ndaj personave që po hetohen në kuadër të dosjes 339.

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku ka shpjeguar se pse ka vizituar pa njoftuar më parë Drejtorinë e Transportit Rrugor në Durrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përshëndetur qytetarë shqiptarë në SHBA, të cilët janë ngritur në një protestë me moton “Rama ik”, në mb

Një kamion është përmbysur në afërsi të urës së Matit. Aksidenti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës.

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka firmosur urdhrin për regjimin e disiplinës dhe rregullave për vizi

Gjatë natës ka pasur reshje dëbore në juglindje dhe në veri të vendit.

Gara për ajrin është ashpërsuar në vitin 2018. Italia vijon të dominojë më shumë se gjysmën e tregut.

Erërat e forta kanë dëmtuar rrjetin elektrik e për pasojë disa zona të Fushë-Krujës janë pa energji elektrike.

Situata politike, në të  cilën është futur vendi, duket se ka shqetësuar edhe Parlamentin Europian. Vendimi i opozitës për të  djegur man

Surprizat e motit kanë gëzuar durrsakët, që mëngjesin e sotëm janë zgjuar me reshje bore.