E keni emrin në listën e personave të pakualifikuar nga granti për rikonstruksion? Bashkia Durrës ka një njoftim të rëndësishëm

29/06/2020 - 15:20

Bashkia e Durrësit ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata qytetarë që e kanë emrin në listën e personave të pakualifikuar nga granti për rikonstruksion.

Përmes një postimi në Facebook, bëhet me dije se banorët mund të bëjnë ankimim pranë Bashkisë së Durrësit nga ora 08.00-18.00, dhe pranë njësive administrative respektive nga ora 08.00-16.00.

Njoftim i rëndësishëm

Të gjithë personat që e kanë emrin në listën e personave të pakualifikuar nga granti për rikonstruksion mund të bëjnë ankimim pranë Bashkisë së Durrësit nga ora 08.00 deri në orën 18.00.

Këta persona mund të kryejnë ankimimin e tyre edhe pranë njësive administrative respektive nga ora 08.00 deri në orën 16.00

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Më 27 prill 2020, te rruga e tregut të makinave në Durrës, mbetën të vrarë në një atentat dy vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhia.

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj thotë se, rritja e numrit të të infektuarve me COVID-19 gjatë muaj korrik vjen si rezultat i h

Komuniteti i Myslimanëve i Shqipërisë ka marrë disa masa parandaluese dhe vendime kufizuese në lidhje me jetën fetare duke parë gjendjen

Prej ditës së sotme kanë nisur aplikimet për shkollën e policisë për "Patrullë të përgjithshme".

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Kjo javë nis me një tjetër rekord të rasteve të reja me Covid-19.

Posta Shqiptare Sh.A Fililali Durrës do të fillojë shpërndarjen e pagesave të Personave me Aftësi të Kufizuara dhe kujdestarëve të tyre n

Ditën e sotme kanë nisur përgatitet për të rikthyer spitalin "Shefqet Ndroqi", ose siç njihet si Sanatoriumi, në COVID/2.

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira, të cilat do sjellin mot të kthjellët por që në zonat malore

Një ditë më parë konspiracionisti, Alfred Cako u shpreh se të sëmurët te Spitali Infektiv infektohen qëllimisht. Kjo deklaratë e tij ka s