Early Booking 2021/ Rezervoni me ADRIA FERRIES dhe përfitoni 50% zbritje çmimi!

30/10/2020 - 14:05

Nëse tashmë po mendon për udhëtime për vitin 2021, je në vendin e duhur!

Përfito nga oferta Early Booking dhe mund të kesh deri në 50% zbritje çmimi!

Dhe për të shmangur rreziqet në lidhje me emergjencën sanitare, siguro udhëtimin tënd dhe përfshij në rezervimin e biletës GARANCINË ANTI-COVID, që me një kosto prej 4 eurosh, parashikon rimbursimin e plotë të biletës, në rast se nuk nisesh për shkak të kufizimeve territoriale, lockdown-it dhe infektimit.

Zbritja e çmimit aplikohet në nisjet vajtje-ardhje në të gjitha linjat e trageteve nga Italia për në Shqipëri.

Oferta është e vlefshme për të gjitha rezervimet nga data 02/11 deri në datën 31/12 te portali Adria Ferries online https://booking.adriaferries.com/ , duke telefonuar te Call Center në numrin +39 071 50211621, duke dërguar një e-mail në adresën: [email protected]  ose pranë agjencisë sonë të besueshme të udhëtimeve.

Rezervoje biletën tënde lowcost për në Shqipëri dhe lejoja vetes një udhëtim me komoditet në anijet tona AF Claudia, AF Marina e AF Francesca.

Zbulo shërbimet në bordin e trageteve Adria Ferries dhe cilësinë e restoranteve tona 100% Made in Italy.

Mos e humb rastin për të kursyer mbi çmimin e biletës me Adria Ferries, oferta është e aplikueshme për të gjitha nisjet drejt Shqipërisë, të vitit 2021.

Oferta varet nga disa kufizime. Kjo skonto nuk mund të kombinohet me zbritje të tjera çmimesh, nuk mund të ndryshohet dhe është subjekt i kufizimeve sipas disponueshmërisë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Koronavirusi i ka marrë jetën një tjetër mjeku shqiptar.

Mjekja pediatre, Gjerogjina Kuli-Lito e ftuar në emisionin ‘”Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka zbuluar detaje nga vdekja e fëmijë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka deklaruar se ka kaluar koronavirusin pa asnjë simptomë.

20 kandidatë për 4 vende pune në bashkinë e Durrësit.

Këshilli i Emërimeve në Drejtësi mblidhet ditën e enjte për të shqyrtuar 3 kandidatët e tjerë për vendin vakant në Gjykatën Kushtetuese.

Gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha ka ndarë me ndjekësit e tij lajmin se sapo ka kaluar Covid-19.

Presidenti Ilir Meta ka humbur një person të shtrenjtë për të, mikun e tij Arjan Kuçin.

Deputeti i Partisë Socialiste Fatmir Xhafaj është infektuar dhe pas tre javëve izolim ka shpallur fitoren nga Covid-19.

Gjykata e posaçme ka ndryshuar masën e sigurisë nga arrest shtëpie në detyrim paraqitje për gjyqtaren Mimoza Margjeka të arrestuar për ko