Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

EMRAT/ Fituesit e konkursit për 38 vendet e lira të punës në Policinë Bashkiake Durrës

05/03/2021 - 19:58

Bashkia Durrës ka publikuar emrat e kandidatëve fitues për vendet vakante në Policinë Bashkiake, konkurs i cili u zhvillua më datë 19 shkurt.

Më poshtë po publikojmë emrat e 37 policëve të rinj bashkiakë dhe fituesit të pozicionit inspektor pranë Policisë Bashkiake. 

Mes kandidatëve fitues janë edhe disa femra.

I. Për pozicionin Polic pranë Policisë Bashkiake:

1. Alban Musta

2. Albert Suli

3. Aldo Gorica

4. Arbër Lekli

5. Ardit Muhameti

6. Bledi Masha

7. Emin Çollaku

8. Ensuida Doksani

9. Erald Met’Hasani

10. Eralda Dema

11. Eriol Kuci

12. Erlin Miraka

13. Ervin Preci

14. Genti Kryemadhi

15. Hamza Keci

16. Henri Xhaferri

17. Hermes Dollenga

18. Klajdi Bregu

19. Klevis Farruku

20. Klevis Kacinare

21. Ledi Koci

22. Loris Koprenca

23. Marsel Veliaj

24. Mirzen Meta

25. Muhamet Zeqiraj

26. Redi Cenollari

27. Rei Caka

28. Saimir Myzini

29. Saimir Rahi

30. Shkëlzen Kaja

31. Skënder Domi

32. Stiven Haxhija

33. Suad Pupa

34. Taulant Dobra

35. Terenc Dardha

36. Vasken Bucaj

37. Zini Kurti

II. Për pozicionin Inspektor pranë Policisë Bashkiake:

1.Realdo Vrioni

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është shqetësuar nga titujt e mediave pas një interviste të saj lidhur me zgjedhjet në Shqipëri.

Për ambasadoren e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim, “blerja e votës është krim”.

Ditën e nesërme (e mërkurë), në orën 12.00, Këshilli Bashkiak Durrës do të zhvillojë një mbledhje jashtë radhe, ku në rendin e ditës janë

Dy persona janë shpallur në kërkim nga policia e Kurbinit pas konfliktit të ndodhur sot në qendër të Mamurrasit, ku mbetën të plagosur dy

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit, kanë humbur jetën 5 persona nga COVID-19, ndërsa janë raportuar 234 raste të rej

Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka deklaruar në komisionin e Ekonomisë së kryeministri Edi Rama ka meritë të veçantë për sigu

Komandohet kryetarja e Njësisë Administrative nr.6 në Bashkinë Durrës.

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për Erion Petin dhe Klaudio Xibrakun, administratorë të kompanisë, në konte