Makina merr flakë në bulevardin e Durrësit (FOTO)

10/10/2019 - 12:54

Një makinë ka marrë flakë teksa ishte në lëvizje në bulevardin “Dyrrah” të Durrësit.

Ngjarja është regjistruar mesditën e sotme, kur automjeti tip “Ford Focus” papritur ka marrë flakë.

Drejtuesi i automjetit ka dalë menjëherë nga makina pa pësuar lëndime, ndërsa ka bërë të mundur shuarjen e flakëve me fikëse zjarri, raporton “DurrësLajm”.

Në vendngjarje asistuan edhe forcat e policisë bashkiake, që bashkë me drejtuesin dhe të pranishmit bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e ndonjë defekti në automjet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-ministri Gazmend Oketa ishte sot i ftuar në emisionin "Ditë e re" në TV Ora ku ka folur për karrierën në politike si dhe jetën si ped

Mbahet sot në Bruksel Konferenca e Donatorëve për rindërtimin nga tërmeti e organizuar nga presidentja e Komisionit Europian, Ursula Von

Një ngjarje jo fort e zakontë ka ndodhur në qytetin bregdetar të Vlorës, ku tre automjete kanë përfunduar në det.

Dita sot nis me një mot të qëndrueshëm. Vendi ynë mbetet në kushte të qëndrueshme atmosferike, ku kthjellimet dhe vranësirat e lehta do t

Në 3 vjetorin e ndarjes nga jeta të bashkëshortit, Ekelejda Alizoti ka shprehur përmes një postimi të ndjerë dhimbjen për ndarjen e parak

Kjo javë do të fillojë me mot të kthjellët, por mesi i javës do të sjellë ulje temperaturash e reshje në shiu në vend.

Gjeneral Piacentini ishte komandanti i trupave italiane në Shqipëri në momentin e ndryshimit të kryeqytetit.

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në një takim një shkencëtare të re shqiptare, Arta Çikën, e cila ka fituar një çmim të rëndësishëm vit

Ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, thotë se nga konferenca e donatorëve që do të mbahet nesër në Bruksel, qeveria shqiptare pret që

Policia e Shtetit u ka shpërndarë mediave fotot e tre personave të kërkuar që janë dënuar me 25 vite burg për vrasje.