Marsida Qatja publikon për herë të parë foton e bashkëshortit të saj të dënuar për drogë

16/11/2019 - 18:08

30-vjeçarja nga Kavaja, Marsida Qatja, e cila u bë e njohur pas konfliktit me armë në banesën e saj, ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli, vijon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo ka treguar se fundi se është kthyer nga Gjermania, bashkë me djalin e vogël, ku ka takuar bashkëshortin e saj, i cili ndodhet në një burg gjerman, pasi është dënuar për drogë.

Përmes një fotoje në rrjet, Marsida Qatja ka treguar për herë të parë fytyrën e bashkëshortit të saj, teksa shfaqen duke folur me kamera. Kujtojmë se Dritan Haxholli u vra nga Bledar Toçi në shtëpinë e Qatjas.

Mediat aluduan se mes viktimës dhe Marsidës kishte një histori dashurie, megjithatë në deklaratat e shumta ajo gjithnjë e mohonte këtë fakt, duke u shprehur se kishte një marrëdhënie të mirë me burrin e saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Me qindra qytetarë të Durrësit, të prekur nga tërmeti i 26 nëntorit, çdo ditë i drejtohen bashkisë për të gjetur një zgjidhje për problem

Dëbora ka zbardhur edhe parkun kombëtar të Thethit.

Ambasada amerikane në Tiranë ka zbuluar një pjesë të planeve të SHBA-ve për të mbështetur reformën e burgjeve në Shqipëri.  

Policia e Tiranës ka bërë publike masat që janë marrë për derbin Partizani – Tirana, i cili luhet sot në orën 17:00, që konsistojnë në si

Ujësjellës Kanalizime Durrës njofton të gjithë abonentët të cilët janë larguar nga banesat e dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit se mund t

Këtë të premte parashikohet me vranësira dhe herë pas here me reshje shiu gjatë paradites sipas MeteoAlb.

Paketa anti-shpifje që ka ngjallur debat në Shqipëri dhe reagime nga organizatat ndërkombëtare, u bë temë diskutimi edhe në Komisionin e

Drejtori Ekzekutiv për Shqipërinë në Bankën Botërore, Patrizio Pagano thotë se efektet e tërmetit do të kenë ndikim në ekonominë e vendit

Pas bisedimeve të së enjtes në Këshillin Europian, presidenti francez, Emanuel Macron është ndalur në një deklaratë për mediat, ku ndër t

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka prezantuar sot kompleksin “Thumana”, që do ndërtohet në Thumanë pas prishjes së godinav