Mbytet një tjetër pushues në Durrës

24/06/2019 - 09:39

Foto: autoambulanca që po transporton trupin e viktimës në Currila

Mbytet një pushues i moshës rreth 60 vjeç pranë Shtëpisë së Pushimit të Ministrisë së Brendshme në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash mëngjesin e kësaj të hëne.

Pushuesi është nxjerrë pa jetë nga uji dhe po transportohet në morg. Viktima është ende i paidentifikuar.

Ky është viktima e tretë që humb jetën gjatë 24 orëve të fundit, dhe i dyti rast që regjistrohet në Durrës.

Në herët gjatë ditës së diel, humbi jetën një 31-vjeçar nga Skrapari në plazhin e Currilave. Trupi i Doland Mollës u gjet mëngjesin e sotëm nga policia.

Gjithashtu, një 19-vjeçar nga Kruja ka humbur në plazhin e Shëngjinit të dielën. Dyshohet se ai është mbytur në plazhin e Ranës së Hedhun, ndërsa trupi i tij nuk është gjetur ende.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rrugorët e kryeqytetit ndjekin për rreth 1 orë dhe prangosin një 18-vjecar, për mosbindje dhe mbajtje pa të drejtë të uniformës.

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur të lërë në burg 6 personat e arrestuar të akuzuar për grabitjen e rreth 6 milionë eurove në aeropo

Franca renditet si vendi me kombësinë më të mirë për vitin e tetë radhazi, ndërkohë që Britania e Madhe mund të shohë të bjerë në vendin

Në Gjykatën e Apelit Vlorë u mbajt sot seanca e radhës për për ish-oficerin e policisë, Dritan Zagani, i cili akuzohet për shpërdorim det

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra anëtarin e Gjykatës Kushtetuese, Besnik Muçi.

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka raportuar sot në Komisionin parlamentar të Sigurisë duke bërë bilancin e 10 m

Ambasada amerikane në Tiranë ka reaguar mbi përplasjet e institucioneve në lidhje me Gjykatën Kushtetuese.

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Myfitiu i Shkodrës, imam Muhamed Sytari tha se konfliktet ndërfetare i kanë rrënjët tek mendjet e

Policia e Shtetit është shprehur e zhgënjyer për lirimin e Florenc Çapjas nga Gjykata e Elbasanit dhe të Suel Çelës nga Gjykata e Shkallë

Vazhdojnë lëkundjet sizmike në vendit tonë.