“Më tradhtonte. Më vjen keq për vajzën”, zbardhet dëshmia e gardistit që vrau gruan

12/02/2019 - 15:02

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Tiranë mëngjesin e sotëm, ku gardisti Alket Arapaj me armën e shërbimit vrau bashkëshorten e tij, 36-vjeçaren Ervilma Seferin.

Ndërkaq, është zbardhur dëshmia e gardistit, i cili ka pohuar se e ka vrarë atë pasi dyshonte se e tradhtonte.

“Gruaja më tradhtonte prandaj e vrava. Kohë e fundit ishin shtuar dyshimet për tradhëti. Më vjen keq për vajzën, jam familjar i rregullt”, mësohet të jetë shprehur Arapaj.

44-vjeçari vrau në banesën e tyre në zonën e Alliasit bashkëshorten, 36-vjeçare Ervilma Seferi, në sy të vajzës së mitur. Kjo e fundit u mor nga prindërit e viktimës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një mijë kontrolle janë ushtruar në qytetin e Shkodrës për vjedhje të energjisë, nga të cilat  63 persona janë nën hetim.

Moti do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në Shqipëri.

Koço Kokëdhima së fundmi ka shpallur kandidaturën e tij për kryetar të Bashkisë së Tiranës në zgjedhjet lokale të 30 Qershorit.

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në “Report Tv”, lëshoi një deklaratë bombë duke deklaruar se, ende nuk dihet se kush e ka v

Janë sekuestruar 1000 koli me cigare të cilat rezultuan të ishin kontrabandë.

Rreth 1000 të rinj vullnetarë, ministri Klosi, përfaqësues të Eko Mendje, nga Zonat e Mbrojtura, prefektura e Durrësit dhe strukturat e t

Në Shqipëri, ambasada amerikane tha sot se ajo “nxit këdo që mendon të kandidojë që të rregjistrohet në zgjedhjet vendore të 30 qersh

Pas grabitjes spektakolare në aeroportin e Rinasit dhe pas lajmesh të shumta të publikuara në media, kanë reaguar më në fund Prokuroria e

Nga Durrësi, Agjencia për Zhvillim Bujqësor dhe Rural nisi sot fushatën për skemat mbështetëse nga Fondi i Programit për Bujqësinë dhe Zh

Teksa pret radhën për të marrë mandatin e tij si deputet, duket se gjërat s’kanë ecur edhe aq mirë në jetën e tij private.