Ndahet nga jeta biznesmeni, vëllai i kryebashkiakut Leli

13/10/2019 - 10:07

Ndahet nga jeta biznesmeni Eduard Leli, vëllai i kryetarit të bashkisë së Vlorës, Dritan Leli.

Biznesmeni, i cili është pronar i një prej televizioneve më të rëndësishme në Vlorë, Onetv, ka dhënë frymën e fundit paraditen e sotme.

Ekonomist në profesion, Leli mbylli sytë pas një semundjeje të rëndë, që u rëndua më shumë dy javët e fundit në spitalin e Vlorës, ku edhe pati mundesinë ndoshta të takohej për herë të fundit me miqtë dhe shokët. /newsbomb.al

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar qendrën shëndetësore nr.10 në kryeqytet, ku deklaroi se mjekët e familjes po

Situata epidemiologjike e Covid-19 po rëndohet dita-ditës në vendin tonë, me një numër të lartë të infektuarish dhe humbjesh jete.

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 531 testime për të dyshuar të prekur nga Covid 19, ku 127 persona

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar të dhënat e fundit lidhur me situatën e Covid-19 në vendin tonë.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar pasi në një deklaratë për mediat eksperti i Shëndetësisë në Partinë Demokratike

Avokati i Emiljano Shullazit, Vladimir Meçi ka ankimuar vendimin për izolimin e klientëve të tij në qelinë e posaçme "41-bis".

Qeveria greke ka vendosur të zgjerojë masën e mbylljes se kufirit nga ora 23:00 dhe deri në orën 07:00 të mëngjesit,me të gjitha doganat

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes vijon edhe sot punën në terren me grupet e avarive të përbëra nga 2 mijë punonjës të 11 drejtorive r

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë me shumcë votash drejtuesin e Gjykatës së Tiranës, Petrit Çomon.