Ndërron jetë nëna e nënkryetarit të PD Durrës

22/02/2021 - 20:41

Nënkryetari i PD Durrës dhe njëkohësisht biznesmeni Neritan Golja ka humbur mbrëmjen e sotme nënën e tij.

Lirie Golja (Shëngjergji) do të varroset të martën, në orën 13.00, tek Varrezat e reja.

“Te nderuar shoke dhe miq,

Me hidherim te madh ju njoftojme per ndarjen nga jeta e nenes tone Lirie Golja (Shengjergji).

Varrimi behet neser ne oren 13 tek varrezat e reja!”,- shkruan Golja në rrjete sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

OSHEE, me anë të një lajmërimi për mediat, shprehet se ka remont në disa fidera të NST-së në Uzinën e Traktorëve në kryeqytet.

Në përpjekje për të siguruar një mbrojtje masive të popullatës ndaj koronavirusit, Shqipëria mund të shohë edhe për përdorimin e vaksinav

Me një njoftim të publikuar në faqen zyrtare të saj, bashkia Durrës njofton se ditën e nesërme (e mërkurë) do të zhvillohet një dëgjesë p

Temperaturat e larta duket se në fundjave do ia lënë vendin freskisë.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 19 persona nga COVID-19, ndërsa janë konfirmuar 892 raste t

Kreu i njësisë administrative Sukth, Rrapo Osmani përmes një statusi në rrjete sociale, ka shprehur gjithë dhimbjen e tij për humbjen e d

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar sot projektin pilot për votim dhe numërim elektronik në ZAZ 40 në njësinë numër 10 në Bashkinë

Gjykata e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit ka vendosur të lirojë nga burgu kardiokirurgun Edvin Prifti.

 Nuk zbatuan masat anticovid, ndëshkohen me masë administrative 866 shtetas.

Në takimin e zhvilluar me përfaqësuesit e Këshillit Kombëtar të Arsimit Parauniversitar,  Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis K