Pak ditë pas aksidentit, ndahet nga jeta biznesmeni i njohur

Postuar: 24/02/2018 - 13:24

Ka ndërruar jetë pak ditë pasi u aksidentua nga një automjet pranë Universitetit të Arteve në kryeqytet, biznesmeni i njohur Gëzim Memlika.

58-vjeçari po trajtohej në spital por fatkeqësisht nuk mundi t’u mbijetojë plagëve të marra dhe ditën e djeshme ka ndërruar jetë ndërsa sot është përcjellë për në banesën e fundit.

Gëzim Memlika me origjinë nga Tepelena, ishte pronari i firmës së këpucëve "Bufalo".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

150 nxënës të shkollës 9-vjeçare "Adem Sabli" në Borakaj të Shijakut, nuk kanë nisur ende vitin e ri shkollor.

Për pjesën e parë të ditës së sotme parashikohet mot i kthjellët, ndërsa pjesa e dytë e ditës do të vijojë me kthjellime dhe vranësira ka

   Ish-drejtori i ALUIZNI-t në Durrës, Flamur Gjuzi ka humbur një njeri të dashur.

   Një tërmet ka rënë mbrëmjen e sotme, në orën 21:04 në Gjirin e Lalzit.

   Në qarkun e Durrësit, fillimi i këtij viti të ri shkollor solli edhe bashkimin e disa shkollave me qëllim eliminimin e fenomenit të kl

   Në të ardhmen, të gjitha rrugët të cilat kanë standardet e një autostrade do të jenë me pagesë.

Prej ditës së hënë, nxënësit kanë nisur vitin e ri shkollor në të gjithë Shqipërinë.

Bie kërkesa për gjykim të shkurtuar për dy kushërinjtë, Dejvi dhe Eugen Bitraj të cilët akuzohen për vrasjen e Marvi Mihalit.

Drejtoresha e Open Date Albania, Arianita Brahaj përmes një statusi në Facebook, tregon një histori kërcënimi nga një biznesmen.

Ujësjellës Kanalizime Durrës ka njoftuar sot se ditën e nesërme (datë 19.9.2018) qyteti do të vuajë mungesën e uji të pijshëm.