Parashikimi i motit, e premte 8 nëntor

Lajme nga e njëjta kategori

Tashmë është hapur gara për pozicionin e kryeprokurorit të Shqipërisë.

Mëngjesin e sotëm, 11-vjeçari Alvin Berisha, i shoqëruar nga babai Afrimi e familjarët e tij, ka nisur vizitat mjekësore në spitalin e Le

Objektet e zbuluara në ujrat detare pranë Durrësit së shpejti do të vendosen së bashku në Muzeun Arkeologjik, i cili kohët e fundit ka ma

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg 33-vjeçaren, Amarilda Leka e cila përmes mashtrimit arriti t'i merrte 50 mijë euro një të dënuari për v

SHCBA ka nisur verifikimet për disa punonjës policie pasi dyshohet se kanë dekonspiruar aksionin për arrestimin e ish kryebashkiakut të V

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Apelit në Durrës, Arjan Balliu. 

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, i ka bërë kërkesë Gjykatës së Krimeve të Rënda që t’i heqin sekuestron e automjetit, celularit dhe llo

Prishet autobusi i linjës së Unazës në Durrës, bllokon gjithë trafikun te sheshi “Pranvera”, një nga nyjet me më shumë lëvizje në qytet.

Orët e para të mëngjesit do të vijojnë me vranësira, si dhe reshje shiu.

Pavarësisht se Franca është në avantazh ndaj Kombëtares Shqiptare, presidenti Ilir Meta shpreson ende.