Përplasen dy “Benz”-a te zona e stadiumit në Durrës, shpëtojnë familjarët (FOTO)

21/10/2018 - 19:05

Dy automjete tip “Benz” janë përfshirë në një aksident pak minuta më parë në qytetin e Durrësit.

Aksidenti është regjistruar në zonën pranë stadiumit, në afërsi të kryqëzimit të shkollave, ku fatmirësisht nuk pati persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Siç duket qartë dhe nga pamjet që dëshmitarët e rastit dërguan në redaksinë e “DurrësLajm”, është “Benz”-i më ngjyrë të zezë, ai që i ka prerë rrugën atij me ngjyrë gri, ku ky i fundit drejtohej nga një i ri.

Ndërsa në automjetin e zi ndodheshin 4 familjarë, mes të cilëve edhe një grua me fëmijë të vogël, e cila mbeti e frikësuar, por pa pasoja.

Në vendngjarje kanë mbërritur edhe uniformat blu e po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nga Durrësi, Agjencia për Zhvillim Bujqësor dhe Rural nisi sot fushatën për skemat mbështetëse nga Fondi i Programit për Bujqësinë dhe Zh

Teksa pret radhën për të marrë mandatin e tij si deputet, duket se gjërat s’kanë ecur edhe aq mirë në jetën e tij private.

Komisioneri i BE, Johannes Hahn, në një intervistë ekskluzive për DW thotë se kuadri ligjor për të drejtat e pronës në Shqipëri ka dobësi

Ujësjellës Kanalizime Durrës nisi investimin për rikonstruksionin e rrjetit të ri të ujësjellësit nga Mulliri i Bullgarit deri në hyrje t

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit  konfirmon në detyrë kryeprokuroren e Korçës, Dhorina Theodhori.

Olsian Çela është kandidatura e parë që regjistrohet për garën e hapur nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë për pozicionin e Prokurorit të

Shkrimtarja e njohur, Flutura Açka ka komentuar situatën politike dhe vendimin e Holandës për të rikthyer regjimin e vizave për Shqipërin

Përpjekjet e Tiranës për të avancuar çështjen e "Shqipërisë së Madhe" po komplikojnë dialogun mes Prishtinës dhe Beogradit.

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit do të prishë mesditën e sotme me shpërthim të kontrolluar një objekt pesë katësh në qytet

Orët e para të ditës janë dominuar nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta në të gjithë vendin.