Prindërit e Stresit: Si e mësuam arrestimin e djalit

20/10/2018 - 18:30

Sali Lushaj dhe bashkëshortja e tij Shpresa, kanë rrëfyer sot, për emisionin “Kjo javë” në TV “News 24”, se si e mësuan arrestimin e djalit të tyre.

“E kam mësuar përmes avokatit. Ishim në shtëpi na ka bërë një telefonatë. Shkova tek Drejtoria pashë Stresin, komunikova. Shkuam tek Drejtoria e Policisë por nuk na thanë se për çfarë e kanë arrestuar”,u shpreh Sali Lushaj.

“Edhe unë si bashkëshorti e mësuam përmes avokatit. Avokati e ka mësuar krejt rastësisht pasi ai ndodhej te drejtoria për një klientin e tij. Një arrestim i bujshëm me shumë maska, ku mes tyre avokati ka dalluar Stresin, i cili i ka thënë ‘lajmëro prindërit që më kanë arrestuar’”,- tha nwna e Stresit.

Kur folët me të?

Babai:Folëm që në mëngjes
Nëna: Ai kishte 4 koncerte. Atë natë ishte në një dalje me shoqërinë. Tha se do rrinte deri vonë. Më mëngjes telefonoi dhe tha; “mami nuk do vi, do pushoj në hotel”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Më 28 tetor të këtij viti, kryeministri Rama u ndal në një prej familjeve më të varfra të Shijakut.

Në datë 20 nëntor, 2018, Rektori i Universitetit “Aleksandër Moisiu” në Durrës (UAMD), Prof. Dr.

Një shkëmb i përmasave të mëdha ka rënë sërish nga Mali i Torovicës në rrugën kryesore. 

Policia e Shtetit ka dhënë disa këshilla të vlefshme për drejtuesit e mjeteve, teksa në disa zona të Shqipërisë kanë rënë reshjet e para

Tragetet e linjës Bari-Durrës janë ankoruar sot paradite në Terminalin përkatës me vonesa të vogla nga grafiku i parashikuar, ndërsa rret

Mbetemi nën ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme në të gjithë vendin duke bërë që vranësirat dhe shirat të jenë prezente që në orët

Aksi rrugor që lidh shëtitoren “Taulantia” me zonën e Currilave në Durrës është përmbytur.

Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve.

Konsullata e nderit e Turqisë, e para përfaqësi diplomatike turke në rrethe, është hapur në Durrës.

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar pas deklaratës së ambasadës amerikane në Tiranë ku përmendej dhe ai.