Punime në rrjet, këto zona të Tiranës pa energji sot deri në orën 16:00

03/06/2019 - 10:25

OSHEE ka njoftuar se për shkak të punimeve në rrjet të planifikuar për ditën e sotme, në disa zona të Tiranës do të ketë stakim të energjisë elektrike deri në orën 16:00.

Zonat që do të mbeten pa energji janë:

"Haxhi Hysen Dalliu", "Pashko Gjeci" afër Kthesës së Kamzës, "Fehmi Agani", "Gjergj Legisi" tek Blloku i Pall. Gintash, "Njazi Meka", "Andrea Mano", "Pandi Dardha", "Thoma Filipeu" pranë TV Tirana, "Muhamet Deliu" pranë rep. Renea, "Ali Demi", "Idriz Dollaku" dhe  rruga e "Dibrës" si dhe te Medreseja.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton të gjithë abontentët se më 22 dhe 23 korrik në disa zona të kryeqytetit do të ket

Njësia e qarkullimit rrugor pranë drejtorisë së policisë së qarkut Durrës ka përforcuar me shërbime shtesë akset më problematike të qarku

Shqiptari Festim Lato, i cili ishte vetëshpallur President i Republikës së Çamërisë raportohet të jetë vrarë në Holandë.

OBSH përgëzon Qeverinë Shqiptare për hapat e ndërmarrë për ndalimin e duhanpirjes dhe mbrojtjen e shëndetit nga të gjitha llojet e produk

Ashtu si në mandatin e parë, Bashkia e Tiranës vijon punën për shtimin e këndeve të lojërave për fëmijët.

Një super-operacion droge mes Italisë dhe Shqipërisë është finalizuar me sukses këtë mëngjes.

Finalizohet operacioni policor antidrogë i koduar “Bradasheshi”, sekuestrohen 50 doza kokainë, aparate celular, një automjet dhe një shum

Policia Kufitare e Shqipërisë, Malit të Zi dhe Kosovës kanë zhvilluar një trajnim në Plavë për rritjen e nivelit të kapaciteteve të Polic

Temperatura relativisht të larta dhe kthjellime mbizotërojnë në të gjithë Shqipërinë deri në orët e pasdites, kur në verilindje dhe jugli