Reshjet e shiut/ Shihni si duket sot plazhi i Durrësit (FOTO)

Postuar: 13/08/2017 - 09:24

Reshjet e shiut të mëngjesit të sotëm kanë boshatisur plazhin e Durrësit.

Të paktë janë guximtarët që i janë drejtuar bregdetit për të kaluar të dielën në vijën bregdetare.

Shezllonet janë të mbyllura, ndërkohë që deti është ende i trazuar nga moti i paqëndrueshëm.

Jemi në mes të gushtit, por fotot që sjell sot DurrësLajm nga bregdeti duket sikur janë ditët e para të muajit shtator.

Shihni foto galerinë:

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në dosjen prej 416 faqesh të Habilajve krahas përmendjes së emrit të ish-ministrit Saimir Tahiri, lakohet edhe një emër shumë i njohur i

Kufiri mes Shqipërisë dhe Greqisë do të mbyllet ditën e nesërme për 24 orë.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një denoncim të fortë nga ana e qytetarit dixhital, i cili pohon se një gazetar në Kavajë

Qyteti i Durrësit këtë mëngjes është zgjuar i mbuluar nga mjegulla.

Një aksident rrugor është regjistruar një ditë më parë në Xhafzotaj të Durrësit, ku ka mbetur i plagosur një 26-vjeçar.

Afro 2000 banorë kanë përfituar nga investimi i Ujësjellës Kanalizime Durrës në zonën e Kodër Vilës dhe lagjen 10 për rrjetin e ri të kan

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, kanë goditur një rast prodhimi dhe shitje lëndësh narkot

   Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në ‘Top Story’.

   Gazetari investigativ Artan Hoxha, njihet për lajmet e bujshme që bën publike, dhe shumë herë kur ai paralajmëron diçka, ndodh.

   Kryeprokurori Adriatik Llalla ka mbledhur në një takim mbrëmjen e sotme të prokurorët e Krimeve të Rënda për çështjen “Habilaj”.