Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Shoqërohet në polici ish-drejtori i Aviacionit Civil

08/04/2021 - 21:00

Ish-drejtori i Aviacionit Civil Petrit Sulaj, është shoqëruar këtë mbrëmje në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë.

Shkak për këtë shoqërim është bërë situata e krijuar me kontrollorët në aeroportin e Rinasit.

Ende nuk dihen rrethanat e shoqërimit të Sulajt, i cili sipas burimeve po merret ne pyetje.

Sulaj është një nga 5 të shoqëruarit në polici gjatë 24 orëve të fundit. Ndërsa 3 prej tyre po mbahen ende në komisariat.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në zgjedhjet e 25 prillit do të angazhohen 7500 efektivë të policisë, të cilët në të gjithë vendin do të kujdesen për mbarëvajtjen e proc

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit, në vendin tonë janë kryer 2886 testime për persona të dysh

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Durrës prej mesditës së sotme.

Ditën e sotme fillon vaksinimin antiCovid për operatoret turistikë në vendin tonë.

Zgjedhjet e 25 Prillit në Shqipëri nuk do t’i zgjidhin problemet që ka vendi.

Këtë të shtunë vendi parashikohet të përfshihet nga një sistem i dendur vranësirash i cili do të gjenerojë reshje.

Covidi i ka marrë jetën ditën e sotme një ish-futbollisti të njohur.

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 10.134 vaksinime në të gjithë vendin, ndërsa nga nisja e procesit të vaksinimit më 11 janar  n

Kompania EMAAR prezantoi pasditen e sotme projektin për portin turistik të Durrësit, një investimi që kap vlerën 2 miliardë euro.