Shpërthen Dudushi: I ngjan asaj që bën si e ndershme dhe më pas do të djegë qytetin

19/06/2019 - 09:20

Alban Dudushi, gazetari i njohur dhe drejtuesi i Top Show-t, ka replikuar fort me Ilir Babaramon dhe Çlirim Gjatën për çështjen e përgjimeve në Dibër.

Dudushi tha se këtë situatë do të duhet ta analizojmë si duhet.

“Prokuroria e ka pasur çështjen e Dibrës që në vitin 2016 dhe nuk e ka hetuar, por i ka trafikuar përgjimet”, tha ai.

Dudushi tha se kjo i ngjan asaj, prostitutës, që një ditë bën si e ndershme dhe më pas do të djegë qytetin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme, Valbona Sako, kandidatja e PS-së që fitoi në Durrës në zgjedhjet e 30 qershorit, nuk e mori mandatin pasi gjyqtarja Mimoza

Situata politike shqiptare vijon të shqetësojë diplomacinë amerikane.

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dhënë një informacion të ri dhe shumë të rëndësishëm për kartat e identitetit.

Komisioneri publik kërkoi shkarkimin nga detyra të kryetarit të Gjykatës së Lartë Xhezair Zaganjori në seancën e mbajtur në Kolegjin e Po

Banka e Shqipërisë ka reaguar një ditë pas shkresës që grupi parlamentar i PS-së i dërgoi Kuvendit për shkarkimin e Arben Malajt nga anët

Në kuadër të zbatimit të planit të gjerë operacional për luftën kundër informalitetit, Inspektorati i Punës dhe Sektori

Gjykata e Durrësit nuk i ka dhënë mandatin e kryebashkiakes Valbona Sakos, e cila u shpall fituese në votimet e 30 qershorit.

Shpërthimi i bombolës së gazit në një argjendari të hënën në zonën e ish-Bllokut ishte vetëm një nga rastet e rënda që ne dëgjojmë thuajs

Sektori i Policisë Rrugore në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, bën me dije se për shkak të punimeve që po kryhen në hyrje të qyteti