"Smart Center" ofron -40% ulje për çdo kurs në Durrës dhe Tiranë

28/02/2020 - 13:23

"Black Friday" në kompaninë "Smart Center”,  ofertë speciale për të gjithë ata që duan të ndjekin kurse profesionale për punësim të sigurt.

Qendra e kurseve dhe trajnimeve profesionale ofron -40% ulje për çdo kurs në Durrës dhe Tiranë.

Ofrohen kurse për gjuhët e huaja, programimit, graphic design, digital marketing etj..

Kujdes!! Oferta është e limituar kështu që nxitoni të përfitoni brenda 24 orëve. Afati i fundit është ora 18:00 ditën e nesërme (29 shkrut 2020).

Për rezervime kontaktoni në nr. 069 87 50 700 Durrës; 069 73 74 543 Tiranë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Maskat janë një nga produktet më të shitura që prej shfaqjes së pandemisë pasi konsiderohen një masë mbrojtëse efikase për parandalimin e

Edhe 5 pjesëtarë të personelit shëndetësor rezultojnë të shëruar pas testimit konfirmues të kryer në laboratorin e Institutit të Shëndeti

Kryegjyshata Botërore e Bektashinjve i dhuron Policisë së Tiranës maska dhe detergjentë dezinfektues.

Mëngjesi i sotëm është përfshirë nga temperatura të ulëta dhe reshje dëbore me intensitet të lartë në qytetin e Bulqizës.

Vijojnë kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria shqiptare, për vënien në kontroll të p

Ka shkuar në 259 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë, me 16 raste të reja, të testuara në 24 orët e fundit.

Shefja e Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino i është përgjigjur kritikëve

Të martën, numri i të infektuarve me koronavirus në Durrës pësoi rritje të ndjeshme, ku u regjistruan 12 raste të reja në 24 orët e fundi

Ministri i caktuar për menaxhimin e situatës së shkaktuar nga koronavirusi, Arben Ahmetaj iu përgjigj nga emisioni "Opinion", disa pyetje

Ashtu siç u njoftua dy ditë më parë, sot është hapur tregu i fruta-perimeve në Durrës, por me rregulla të reja dhe me numër të reduktuar