Tre makina përfshihen në aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet trafiku (FOTO)

20/05/2018 - 17:40

Autostrada Tiranë-Durrës është bllokuar pasditen e sotme në sensin për në kryeqytet.

Tre makina që u përfshinë në një aksident të ndodhur në këtë anë të autostradës, janë bërë shkak që trafiku të zgjatet qindra metra, pranë Qendrës Tregtare Univers.

Edhe më herët gjatë ditës së sotme, në këtë aks rrugor që rëndohet sidomos ditët e fundjavës kur kryeqytetasit i drejtohen plazhit, u shënua një aksident. Dy makina u përplasën, çka solli për disa minuta trafik të rënduar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryeministri Edi Rama paralajmëroi dje, rritje pagash për arsimtarët, infermierët dhe ushtarakët pas 1 prillit 2019.

Qendra Kulturore e Fëmijëve në bashkëpunim me DAR Durrës kanë organizuar paraditen e së enjtes një kros masiv, me pjesëmarrjen e 28 shkol

Spirancat detare janë një simbol i hershëm i qytetit të Durrësit.

OSBE shpreh shqetësimin e saj në lidhje me ultimatumin e vendosur për regjistrimin e portaleve on line, ose në të kundërt rrezikojnë mbyl

Nxirret nga deti anija “Klodi” që u mbyt një ditë më parë në kalatën lindore.

Policia Bashkiake e Durrësit ka reaguar menjëherë brenda ditës, pas protestës që zhvilluan tregtarët e tregut industrial që ndodhet pranë

Policia ka publikuar pamjet e arrestimit të këngëtarit Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi.

Ambasada Amerikane në Tiranë me anë të një postimi në “Facebook” ka bërë me dije të gjithë të interesuar për Lotarinë Amerikane se mund t

Kryebashkiaku i Krujës Artur Bushi ka mbërritur në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar lidhur me çështjen e Xhisiela Malokut.