U tha se u shoqërua në komisariat, reagon Eni Çobani

03/10/2018 - 16:07

Gjatë ditës së sotme në media ka qarkulluar lajmi se avokatja e njohur Eni Çobani është shoqëruar në komisariatin e Gjirokastës për shkak të një debati në një seancë gjyqësore me nusen e klientes së saj.

E kontaktuar nga Gazeta Shqiptare, Çobani e ka mohuar një gjë të tillë, ndërsa ka bërë të ditur se në Gjykatën e Apelit është zhvilluar një seancë normale dhe nuk ka pasur asgjë nga ato që flitet nëpër media.

"E gjitha është një dezinformim. Skandaloze, nuk e di se si ka dalë ky lajm që unë jam shoqëruar në komisariat. Është një lajm i rremë dhe se di se si mund të luhet me figura publike. Unë jam duke u khyer për në Tiranë dhe një gjë të tillë e kam marrë vesh nga të tretë. Në Gjykatën e Apelit është zhvilluar një seancë normale dhe nuk ka pasur asnjë gjë nga ato që thonë mediat", pohoi Çobani.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Suedia ka vendosur të mbështesë Shqipërinë me 5.6 milionë euro pas tërmetit.

Pak orë para se të nisë konferenca e Donatorëve që pritet të zhvillohet në Bruksel, Ambasada Britanike ka publikuar shifrën që Britania d

"Të shtohen korsitë për biçikleta në qytetin e Durrësit, e njëkohësisht të promovohet jeta e shëndetshme", me këtë mesazh kanë z

Ish-ministri Gazmend Oketa ishte sot i ftuar në emisionin "Ditë e re" në TV Ora ku ka folur për karrierën në politike si dhe jetën si ped

Mbahet sot në Bruksel Konferenca e Donatorëve për rindërtimin nga tërmeti e organizuar nga presidentja e Komisionit Europian, Ursula Von

Një ngjarje jo fort e zakontë ka ndodhur në qytetin bregdetar të Vlorës, ku tre automjete kanë përfunduar në det.

Dita sot nis me një mot të qëndrueshëm. Vendi ynë mbetet në kushte të qëndrueshme atmosferike, ku kthjellimet dhe vranësirat e lehta do t

Në 3 vjetorin e ndarjes nga jeta të bashkëshortit, Ekelejda Alizoti ka shprehur përmes një postimi të ndjerë dhimbjen për ndarjen e parak

Kjo javë do të fillojë me mot të kthjellët, por mesi i javës do të sjellë ulje temperaturash e reshje në shiu në vend.

Gjeneral Piacentini ishte komandanti i trupave italiane në Shqipëri në momentin e ndryshimit të kryeqytetit.