Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Vargu i fuoristradave që shoqërojnë Ramën gjatë vizitës në Durrës (VIDEO)

17/04/2021 - 15:39

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Durrës prej mesditës së sotme.

Ai vizitoi qendrën e vaksinimit në sheshin "Liria", ku operatorët turistikë morën dozën e parë të vaksinës ndërsa më pas u zhvendos në sheshin te Sfinksi ku u takua me të rinjtë, votues për herë të parë.

Por teksa po kalonte në njërin shesh tek tjetri, një numër i madh makinash shoqëronin kryeministrin, siç duket edhe në videon e mëposhtme.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nga raportimet e prokurorive të juridiksionit të përgjithshëm mbi veprat penale në fushën e zgjedhjeve për periudhën parazgjedhore e deri

Kërcënoi me granatë në dorë, punonjësit e policisë, me qëllim moslejimin e kontrollit të banesës dhe më pas tentoi të largohej, neutraliz

Profesor Tritan Kalo ka dhënë lajmin e mirë mëngjesin e sotëm se është regjistruar 24 orëshi i parë që në Infektiv që nuk është paraqitur

Më 11 janar, një zhurmë e fortë matrapiku dëgjohej në mes të Bulevardit Dyrrah – arteria kryesore e Durrësit, e cila e merr emrin nga top

Një ditë pasi portali "DurrësLajm" publikoi foto dhe video të situatës së krijuar në qytet për shkak të grumbujve me mbeturina, koshat e

Minatori Elton Debreshi, i cili kandidoi si i pavarur në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, tashmë i është kthyer punës në galeri, pas

Këtë të shtunë, deri në orët e mesditës territori do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare të cilat do të krijojnë mundësi për sh

Ibrahim Didani është kambisti, i cili ra pre e grabitjes sot në mbrëmje nga tre persona në Sarandë.

Autoriteti Portual Durrës shpall konkursin për 2 (dy) vende vakante prane Forcës së Sigurisë Portuale Durrës per pozicionin e punës:

Siguria kibernetike mbetet një nga sfidat më të rëndësishme të shoqërisë, sidomos vitet e fundit kur përdorimi i internetit dhe rrjeteve