Vetting-u në polici, ja dy zyrtarët e radhës që do kalojnë në sitë

10/02/2020 - 09:46

Dy zyrtarë të tjerë do i nënshtrohen sot Vettingut në polici.

Ata janë Nikoll Rica me funksion Drejtor i Burimeve Njerëzore, në Departamentin e Shërbimeve Mbështetëse, Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit.

Data/Ora: E hënë, 10 shkurt 2020, ora 10:00

Trupa e Vlerësimit: Ana Kapaj, Marjeta Gjelaj, Ela Kerka

Dhe Fatos Balla me funksion Specialist në Sektorin e Hetimit, Drejtoria e Hetimit të SHÇBA-së.

Data/Ora: E mërkurë, 12 shkurt 2020, ora 12:00

Trupa e Vlerësimit: Ana Kapaj, Ela Kerka, Marjeta Gjelaj

Vendi: Pallati i Koncerteve, Salla B, Kati 0

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Drejtoresha e spitalit rajonal të Durrësit, Nadire Jani, ka reaguar menjëherë pas një denoncimi të bërë në rrjete sociale nga ish—deputet

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu përcollën sot në aeroportin e Rinasit, 30 mjekë dhe infermierë të

Ish-deputetja e Durrësit, Fatbardha Kadiu, ka denoncuar përmes një statusi në Facebook faktin se një pacient i prekur nga Covid-19 po mba

Në zbatim të masave kufizuese të shpallura për parandalimin e përhapjes së COVID-19, gjatë periudhës së kufizimeve të lëvizjes së shtetas

Banorët e lagjes 8 në Durrës kanë protestuar mesditën e sotme për kërkesa jetike si ushqimi, pasi janë në pamundësi për t’i siguruar vetë

Tridhjetë mjekë shqiptarë do të nisën për në Itali sot në ndihmë të kolegëve të tyre për të përballuar situatën e koronavirusit.

Një 65-vjeçar shqiptar me banim në Romë humbi jetën nga koronavirusi  Vetë bashkëshortja e tij, Anila, e dha lajmin e hidhur përmes një n

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka postuar në rrjete sociale një foto të stafit të avionit “Lasgushi”, të kompanisë Air Albania

Riatdhesohen 6 shqiptarët e parë të ngelur në Bari, të cilët për 14 ditë duhet të vetëkarantinohen.