Armina, me një makinë super të shtrenjtë?

20/01/2015 - 15:09

20 janar 2015 -  Bukuroshja Armina Mevlani, ka zgjedhur rrjetin social Facebook lidhur me një lajm që qarkullonte në median rozë per posedimin e një makine luksoze.

"Të dashur miq, më vjen keq që gjërat mediat shpesh herë i paraqesin ashtu siç nuk janë. Kjo është një foto e imja e shkrepur në ditët kur pata probleme me makinën time Fiat 500 në 2014 dhe kam qënë në pritje të zevendësimit me një makinë po Fiat të re. Kjo makinë që po përdoret nga unë përkohësisht, është e përdorur dhe i përket një të afërmit tim, është një Renault dhe as një Benz apo Porche, siç shumë persona mendojnë ose komentojnë. Nuk kam arsye përse të jap shpjegime, por ndihem keq kur mediat janë jo korrekte në lajmet që japin....", ka shkruar ajo. 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: