Batuta e radhës nga Noizy për Shën Valentin

12/02/2015 - 12:49

 12 shkurt 2015 -  Mjaft batuta janë krijuar për Shën Valentinin, e ndërsa Noizy nuk ka ngurruar dhe të hedhë një batutë. Duke qenë se Shën Valentini është kthyer në një festë më shumë masive se sa intime, Noizy ka bërë humor përmes një fotoje të postuar në Instagram.

“Prindër! Bëhuni gati se për Shën Valentin, gocat do të flenë tek shoqet", thuhet në foton në fjalë.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: