Babai vret gabimisht vajzën

20/05/2019 - 19:42

Një 23-vjeçare ke mbetur e vdekur në vend, pasi u qëllua nga babai i saj. Ngjarja tragjike ka ndodhur në Karolinën e Veriut mbrëmjen e së dielës, raporton Fox10tv.

Nadeja Pressley po hynte në banesën e saj në Greenville, pas mesnate, por babai i saj ka menduar se ka qenë ndonjë njeri i panjohur dhe ka qëlluar me armë zjarri. E reja ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Babai i Pressley, ka thënë në polici se ka gjuajtur me armë, pasi mendonte se në banesën e tij kishte hyrë ndonjë grabitës.

Lidhur më ngjarjen tragjike autoritetet kanë thënë se do i bëjnë një autopsi trupit të Nadejas.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Franca do të goditet nga një valë e nxehtë gjatë kësaj jave, me temperatura që parashikohen të shkojnë mbi 40 gradë Celsius.

Pas vrasjes së Walter Lübckes, presidentit të presidiumit të Kaselit, (autoritet i landit), dy ministra federalë gjermanë, ai i Jashtëm,

Shtetet e Bashkuara kryen një sulm kibernetik ndaj sistemit kompjuterik të ushtrisë iraniane.

Një avion i vogël, që transportonte parashutistë u rrëzua në Hawaii, duke i marrë jetën të paktën 9 personave që ndodhin në bord.

Tre persona kanë humbur jetën dhe një tjetër është plagosur rëndë, pasi zjarri ka përfshirë një një ndërtesë në Paris në orët e para të m

Udhëheqësit e Bashkimit Evropian paralajmëruan këdo, që fiton garën për t’u bërë kryeministër i Britanisë se marrëveshja për Brexit-in, a

Të paktën 44 persona kanë mbetur të vdekur pasi një autobus në Indi ra në një humnerë.

Riintegrimi i luftëtarëve të huaj dhe familjarëve të tyre që kanë qenë pjesë e organizatës terroriste “Shteti Islamik”, është bërë një sf

Vdekja tragjike e futbollistit argjentinas Emiliano Sala pas rënies së avionit të vogël ku fluturonte në ujërat e ftohta të Lë Manshit, d