Dy italianët tokin duart pasi përdhunojnë moshataren e dehur

16/10/2019 - 09:51

Dy studentë italianë, të moshës 25 dhe 26 vjeç, pasi kanë përdhunuar një vajzë të dehur 25-vjeçare, në depon e një klubi nate në Londër, janë fiksuar nga kamerat e një lokali teksa qeshin dhe tokin duart.

Agresorët italianë janë dënuar pasi prokuroria vërtetoi që viktima kishte qenë shumë e dehur për të dhënë pëlqimin për kryerjen e marrëdhënieve seksuale.

Viktima u përdhunua gjashtë minuta pasi u njoh me dy djemtë në pistën e vallëzimit. Ndërsa pas aktit, djemtë u panë të tokin duart.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Administrata e udhëhequr nga presidenti Donald Trump ka njoftuar Kongresin se po tërheq zyrtarisht Shtetet e Bashkuara nga Organizata Bot

Grupi financiar Deutsche Bank është goditur me një gjobë prej $150 milionë për dështimin në monitorimin e marrëdhënies së tyre me trafika

Presidenti i Brazilit, Jair Bolsonaro ka rezultuar i prekur me koronavirus pas testimit të tamponit që i ishte nënshtruar një ditë më par

Në Itali, që nga fillimi i epidemisë së koronavirusit, të paktën 241.956 persona kanë kontraktuar virusin Sars-CoV-2, ku 138 raste të rej

Industria e naftës po rikuperon disa nga humbjet e muajve fillestarë të pandemisë dhe pret përmirësim të kërkesës konsumatore.

Një pjesë e madhe e vendeve në botë tani janë vendosur në hartën e kuqe pasi Covid-19 po bëhet edhe më agresiv në krahasim me muajt mars-

Një mision i Organizatës Botërore të Shëndetësisë arriti në Turkmenistan, vendin e vetëm në Azinë Qendrore që thotë se nuk ka regjistruar

Komisioni Evropian tha të hënën se ka qenë gabim që presidentja Ursula von der Leyen është paraqitur në një video zgjedhore për partinë u

Bundeswehri gjerman në bashkëpunim me Universitetin e Mjekësisë Veterinare (TiHo) në Hanover po zhvillojnë në kundër të një projekti test

Shtimi i rasteve të reja me koronavirus ka bërë që autoritetet në Australi të marrin masa duke rikthyer edhe një herë izolimin.