Pedofilja 24-vjeçare i shpëton burgut

15/10/2019 - 21:03

Një 25-vjeçare në Angli u kontrollua nga policia pasi dyshohej se në kompjuterin e saj kishte pasur veprimtari pornografie me të mitur.

Ekspertët i gjetën më shumë se 2000 foto në kompjuter, me përmbajtje pornografike me fëmijë të mitur, por gruaja tha se i kishin hyrë nga një virus.

Megjithatë, ajo u shpall fajtore për mbajtjen e fotove pornografike me fëmijë dhe mori 21 muaj dënim, të cilat nuk do t’i kalojë në qeli.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një baba 53-vjeçar është arrestuar në SHBA pasi dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri djalin e tij 14-vjeçar vetëm sepse ishte homoseksua

“Një katastrofë. I bëj thirrje të gjithë qytetarëve të fotografojnë dëmet e pësuara për kompensimin.

Një avion me 196 udhëtarë në bord ka marrë flakë menjëherë pasi ka zbritur në aeroportin e Sharm El Sheikut, në Egjipt.

Hong Kongu po vazhdon të përballet me protesta antiqeveritare.

Presidenti turk dhe ai amerikan takohen të mërkurën në Shtëpinë e Bardhë për të diskutuar një sërë temash me interes global.

Franca do të pranojë nga Turqia, 11 shtetas francezë të dyshuar si pjesëtarë të grupit ekstremist Shteti Islamik, një ditë pasi Ankaraja

”Financial Times” emëroi sot Roula Khalaf, drejtoreshë në redaksinë e saj.

Reshjet e shiut dhe përmbytjet kanë karakterizuar gjithë Italinë në orët e fundit.

Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Jimmy Carter 95 vjeç është shtruar në spital në Atlanta pas problemeve shëndetësore.

Disa vende europiane rivendosën kontrollet kufitare në vitin 2015, kur refugjatët erdhën në Europë.