Përfshihet në sherr, humb jetën 29-vjeçari (FOTO & VIDEO)

13/10/2019 - 11:27

Braziliani 29-vjeçar ka ndërruar jetë në spital, pasi dyshohet se është sulmuar para një dyqani, një goditje brutale që e la në gjendje kome për 12 ditë.

Ivan Susin, 29-vjeç ishte ulur së bashku me miqtë e tij në një stol jashtë një dyqani me shishqebap, kur dy burra iu afruan grupit.

Sipas policisë, njëri prej burrave kishte një mjet të ftohtë në duart e tij, para se të ndodhte kaosi.

Susin afrohet pranë sherrit dhe fillon të godasë, por më pas u grushtua në fytyrë në mënyrë barbare. 29-vjeçari bie në tokë, përplas kokën dhe humb menjëherë ndjenjat (shih videon këtu).

Ivan u dërgua menjëherë në Spitalin e Gold Coast në një gjendje të rëndë për jetën, ku qëndroi në koma për 12 ditë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rozalin Mekginis, 33 vjeçe, u rrëmbye nga shkolla e saj në SHBA nga Henri Piete, i ati, sot 65 vjeç, i cili e mori në Meksikë dhe e detyr

Prokurorët në Suedi  kanë ndërprerë hetimet lidhur me një akuzë për përdhunim bërë kundër themeluesit të Ëikileaks, Julian Assange në vit

Ministrat e BE-së do të diskutojnë situatën në fushën e zgjerimit dhe politikës së pranimit në një takim të Këshillit të Çështjeve të Për

Mosmarrëveshjet për luftëtarët e huaj dominuan edhe një takim të koalicionit ndërkombëtar kundër Shtetit Islamik, që u mbajt javën e kalu

Kandidati për Komisioner të Komisionit të Zgjerimit dhe Fqinjësisë së mirë, Olivér Várhelyi ka marrë dritën e gjelbër nga Komisioni i Par

Rreth shtatë milionë fëmijë në vit nuk janë të lirë, pasi ata mbahen në burgje, paraburgim, qendra për ndalimin e migracionit, shtëpi për

Pas bllokimit të nisjes së negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE, Franca ka paraqitur në një dokument ide për reformim

Të paktën katër persona kanë mbetur të vrarë dhe gjashtë të tjerë janë plagosur në Fresno, në Californinë qendrore, kur ndoshta më shumë

Në Gjermani rrogat janë të larta, kështu mendojnë shumë migrantë, që duan të vijnë e jetojnë në këtë vend.

Presidenti Donald Trump bëri një vizitë të papritur në një spital ushtarak pasditen e së shtunës për atë që Shtëpia e Bardhë thotë se ësh