Turisti nudo tmerron pasagjerët në aeroport

Postuar: 12/01/2018 - 12:55

Një turist amerikan, i cili ndodhej për pushime në Tajlandë i ka shokuar të gjithë teksa është shfaqur nudo në aeroport.

Steve Cho kishte pirë mbidozë viagrash dhe iu deshën 6 roje sigurie për ta qetësuar dhe me pas arrestuar.

27-vjeçari nga New York, tha se kishte marrë shumë "drogë seksi" përfshirë edhe viagra para incidetit të rëndë.

Ngjarja ndodhi në sallën e pritjes në aeroportin ndërkombëtar të Phuket, Tajlandë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump do të udhëtojë për në Britani më 13 korrik.

   Në afro 55 vite pas vrasjes së John Kennedy teori të pafundme konsiparative kanë dalë për të shpjeguar se nga realisht Presidenti i SH

Një autobus ku po udhëtonin nxënës shkolle u përplas me një tren në veri të Indisë, duke shkaktuar si pasojë vdekjen e 13 fëmijëve.

   Presidenca e Këshillit dhe përfaqësuesit e Parlamentit Europian arritën një marrëveshje mbi propozimin për Sistemin Europian të Inform

Një tërmet 4.2 ballë goditi sot rajonin e Molises në Itali.

Organizata “Gazetarët pa kufij”, me seli në Paris vlerëson në raportin e saj për lirinë e medias se po rritet armiqësia ndaj gazetarëve d

   Departamenti i Shtetit u ka dhënë urdhër punonjësve të qeverisë amerikane dhe familjeve të tyre me banim në Nikaragua të largohen menj

   Pas shumë negociatash është arritur marrëveshja e parë që çon në ndërtimin e një qeverie në Itali.

   9 persona janë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur në incidentin e tmerrshëm në Toronto të Kanadasë.