Drogë në Zgërdhesh, zbulohen 2 parcela me kanabis

12/06/2015 - 17:16

12 qershor 2015 – Fshati Zgërdhesh në Krujë bëhet vatër e kultivimit të drogës. Policia zbuloi në vendin e quajtur “Molsi dhe Zaran” 2 parcela me bimë narkotike, me lartësi nga 10 cm deri në 70 cm. Nuk dihet ende se kush është pronari i drogës së mbjellë, pasi zona është e paregjistruar.

 

 

 

 

 

 

Agjencia e lajmeve “Dyrrah”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: