Durrës/ I morën paratë nën kërcënimin e thikës kambistit, arrestohet 63-vjeçari, në kërkim bashkëpunëtori

Një 63-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Durrës dhe një tjetër është shpallur në kërkim, për shkak se dyshohet se kanë grabitur një kambist. Lajmin e ka bërë të ditur policia përmes një njoftimi, sipas të cilës 2 shtetasit në bashkëpunim me njëri-tjetrin futën në makinë shtetasin S.H dhe nën kërcënimin e thikës … Continue reading Durrës/ I morën paratë nën kërcënimin e thikës kambistit, arrestohet 63-vjeçari, në kërkim bashkëpunëtori