Ofertë pune në Durrës/ Kërkohen kontrollore teknike konfeksionesh, ja kriteret

02/03/2017 - 11:39

Një kompani italiane mode, me seli në Durrës, kërkon të punësojë dy kontrollore teknike konfeksionesh. Puna konsiston në kontrollin e cilësisë së konfeksioneve, për defekte apo devijime nga standardet e kërkuara.

Preferohet që kandidatet të kenë njohuri të plota tekniko-praktike, të kenë mbaruar shkollën profesionale për Teknik Konfeskionesh, apo të kenë mbaruar studimet universitare në Tekstil Modë.

Kërkesat për këtë pozicion janë:

• Arsim i Lartë/ i Mesëm;

• Të ketë leje drejtimi automjeti (kategoria B);

• Etikë të mirë pune dhe dëshirë për të punuar;

• Të jetë e disponueshme për të udhëtuar kryesisht në rrugën Tiranë-Durrës;

Pozicioni: Kontrollore teknike konfeksionesh; 

• Vendndodhja: Durrës;

• Pagesa: Shumë e mirë; 

• Kushtet e punës: Shumë të mira;

Si të aplikoni:

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në adresën e e-mail-it: [email protected]

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Durres, 28 february 2014 - The economic growth of the impoverished Albania was heavily based on easy term credits and ou

  • The hydraulic rig for drilling of the D34H1 gas well arrived at the Durres port in Albania at the end of January 2014.

Durres 27 January 2014 - Albania's Prime Rama conducted another unannounced inspection of Customs Durres.

DURRES, January 23,2014 -- Albanian Harbor Police forces in cooperation with anti-drugs section in Durres announced Thur

02 Sep 2013 - Effectively loading the result of an open tender is never a good path to realising a positive outcome

Newly formed port operator, EMS Albanian Port Operator (EMS APO), wholly owned subsidiary of EMS Shipping and Trader GmbH, ha