Dalin fotot e pushimeve luksoze të kryeministrit grek Tsipras

06/05/2019 - 10:23

Mediat në Greqi kanë publikuar disa foto, ku pretendohet se janë të kryeministrit Aleksis Tsipras gjatë pushimeve verore të 2018-s.

Fotot janë bërë publike në rrjetet sociale nga gazetari Aris Prossalte të dielën pasdite dhe deri më tani nuk ka pasur asnjë reagim, as konfirmim apo përgënjeshtrim nga zyra e Kryeministrit.

Mediat shkruajnë se kryeministri Tsipras shfaqet i relaksuar në një jaht luksoz, pronari i të cilit ende nuk dihet. Madje as vendi ku janë shkrepur fotot është i panjohur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bashkëshortja e aktorit të njohur, Gaz Pajës, Ira Seferi është shtatzënë dhe shumë shpejt pritet që ata të bëhen prindër.

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli është bërë ditën e sotme gjyshe për herë të parë.

Moderatorja Arbana Osmani është shpesh në qendër të vëmendjes së medias pasi së fundmi po përflitet për lidhjen e saj të re të dashurisë.

Dueti i Era Istrefit me reperin rus Allj, i cili u publikua dy ditë më parë është pritur shumë mirë nga publiku.

Modeja e njohur, Cara Delevingne është përzgjedhur së fundmi të jetë imazhi i kopertinës së revistës "Marie Claire" për muajin shtator 20

Peter Fonda, aktori dhe regjisori i njohur ndërkombëtar i cili mori famë nga roli në filmin"Easy Rider", ka ndërruar jetë në moshën 79-vj

Halle Berry ka treguar që është në formë të mrekullueshme, duke postuar shpeshherë foto në profilin Instagram ku shfaqet sensuale dhe nxj

Pas ndarjes me këngëtaren Miley Cyrus, duket se familja e aktorit Liam Hemsworth nuk dëshiron që ata të kthehen më bashkë.

Erik Lloshi do t’i japë fund beqarisë. Këngëtari do të martohet pas një lidhjeje 7-vjeçare me partneren e tij serbo-kroate Romina.

Të gjithë fansat dhe ndjekësit e çiftit Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez mbeten pa fjalë kur ky i fundit i dhuroi një makinë luksoze për