Marrin fund makthet e Ronaldos, tërhiqet akuza për përdhunim

05/06/2019 - 12:50

Makthet mbaruan për Kristiano Ronaldon. Kathrin Majorga femra që pretendonte se ishte përdhunuar nga portugezi është zhdukur nga jeta e tij.

Sipas raportimve të “Bloomberg”, Kathrin ka tërhequr akuzën për përdhunim, të cilën e bëri gjatë vitit 2018.

Gazeta amerikane bën me dije se gruaja u tërhoq vullnetarisht nga kjo çështje në mujan e kaluar pranë gjykatës shtetërore të Las Vegasit. Nuk ka pasur asnjë marrëveshje mes palëve, vetëm dihet që Kathrin hoqi dorë nga kjo çështje.

Tashmë Ronaldo mund të jetë i qetë në jetën e tij private dhe mund të marrë frymë lirisht.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur t'i surprizojnë fansat e tyre në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fil

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që të martohet së shpejti.

Gigi dhe Bella Hadid kanë “kërcënuar” këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe L

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi krahas sukseseve në muzikën ndërkombëtare ka vendosur të sjellë në treg markën e tij të veshjeve.

Prej disa ditësh qarkullojnë lajme në portale se sopranoja e famshme Inva Mula është ndarë nga bashkëshorti i saj, Hetem Ramadani.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media, Jonida Maliqi është treguar gjithnjë e rezervuar për jetën pr

Kohët e fundit është përfolur në media se Ermal Mamaqi do të largohet nga televizioni “Klan”.

Taylor Swift dhe Katy Perry tani janë shoqe të ngushta ose të paktën kështu është shprehur vetë këngëtarja e njohur në një intervistë për