U akuzua për përdhunim, Neymar reagon me fakte!

02/06/2019 - 17:33

Nga Brazili kanë ardhur akuza të rënda për Neymar Jr, i cili akuzohet për përdhunim nga një femër me të cilën ka patur një marrëdhënie. Akuza këto që s'i kanë pëlqyer aspak sulmuesit të Seleçaos, i cili ka reaguar me një postim në Instagram ku mohon akuzat dhe diçka të tillë e vërteton me fakte.

Neymar ka publikuar disa foto dhe video intime dhe biseda të tij me vajzën në fjalë ku duket që gjithçka është realizuar me dëshirën e të dyve. Neymar si ka pritur aspak mirë dhe akuzat e vajzës dhe prandaj ka bërë gjithçka publike, në mënyrë që kjo çështje të mbyllet sa më shpejt dhe ai të jetë totalisht i përkushtuar te karriera e tij futbollistike.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Keira Knightley është bërë sërish nënë. Eventi i bukur ka ndodhur disa ditë më parë dhe është mbajtur në fshehtësi të plotë.

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë emocio

Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së parë

Sot me mijëra fëmijë në gjithë Shqipërinë u ulën për herë të parë në bankat e shkollës e të tjerë u rikthyen pas disa muajsh pushime.

Ditën e sotme ka nisur sezoni i ri mësimor dhe të shumtë janë vogëlushët që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Në shtator jo vetëm nxënësit përgatiten për fillimin e shkollës por edhe njerëzit e ekrtanit për startimin e sezonit të ri televiziv.

Getoar Selimi mund të cilësohet si një nga meshkujt më me stil të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë është treguar shumë i kujdesshëm p

Princi Harry feston sot më 15 shtator 35-vjetorin e lindjes.

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku.

Ish-deputetja Grida Duma së fundmi ka qenë e ftuar në "Pop Culture", ku rrëfeu disa detaje për veten që më herët nuk i kishte thënë në pu