“Gëzuar 420”, ja çfarë bënë VIP-at në ditën e kanabisit (FOTO, VIDEO)

Postuar: 21/04/2017 - 12:59

Dita e djeshme, 20 prill ka qënë dita ndërkombëtare e kanabisit e njohur ndryshe me ‘kodin’ 420.

Personalitetet e njohura të huaja e shqiptare kanë uruar fansat në këtë ditë në format e tyre. Kim Kardashian ka lançuar emoji-t e reja me format e kanabisit, Ellen DeGeneres ka shkruar: ‘Gëzuar 420 të gjithëve’ me një foto nga studioja e emisionit të saj të famshëm, ndërsa Miley Cyrus ‘mbretëresha’ e këtyre postimeve qëndroi në heshtje.

Por, çfarë bënë VIP-at shqiptarë?

Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi publikuan këngën e tyre të re, një remiks me titullin ‘Pablo’ kushtuar pikërisht kësaj bime, transmeton "Artistët Shqiptarë".

Enca zgjodhi një foto të Mona Lizës nën efektin e hashashit, ndërsa Era Istrefi një kuti të vogël me imazhin e tij, duke shkruajtur thjesht ‘420’.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Joleza Koka, e njohur për disa deklarata të veçanta, duket sikur është martuar në fshehtësi të plotë gjatë kësaj vere.

   Florjan Binaj është një nga aktorët e preferuar të publikut i cili famën e mori nga spektakli i humorit "Portokalli" me rolet si polic

   Këngëtarja Rezarta Shkurta ka realizuar setin më të fundit fotografik me vogëlushen e saj Hera.

Noziy është një ndër reperët më të pëlqyer dhe të kërkuar, nëpër koncerte të ndryshme brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Sia publikoi ditën e djeshme klipin zyrtar të këngës më të re “Rainbow”, e cila do të jetë kolona zanore e filmit të animuar “My Little P

Dafina Zeqiri gjithmonë është diferencuar nga kolegët e saj, për stilin e veçantë që sjell në tregun muzikor.

Burime pranë Televizonit Publik bëjnë me dije për “Who” se emisioni “Pasditja ime” në RTSH, do të rikthehet së shpejti në sezonin e ri.

Një moment i veçantë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në emisionin “Procesi Sportiv” ku ka qenë i ftuar edhe sulmuesi i Partizanit, Edgar Ça

   Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, më në fund më duket se e ka gjetur sozinë e saj. Madje, edhe ajo është e famshme.

   Një nga reperët më të njohur në Shqipëri ka pësuar aksident automobilistik.