10 vjet dashuri, Gena rrëfen njohjen me bashkëshorten

Postuar: 10/12/2017 - 17:37

   Ata kanë 10 vjet së bashku.

Është fjala për këngëtarin Gena, i cili është i martuar me Loretën, ku kjo e fundit përveçse është bashkëshortja është edhe menaxherja e tij.

I ftuar në Prive, Gena ka folur për marrëdhënien e tij me bashkëshorten.

“Unë me Loretën kemi 10 vjet dashuri dhe shkojmë shumë mirë me njëri-tjetrin. Loreta është në çdo moment në aktivitetet dhe koncertet e mia, pra është krahu im i djathtë”, është shprehur Gena.

Ndërsa e ftuar ishte edhe Loreta, e cila tregoi se si është njohur me Genën.

“Ne jemi njohur rastësisht, unë në atë kohë unë jetoja në Greqi, por duhej të kthehesha në Tiranë për të disa dokumente. Në një mbrëmje shokët dhe shoqet më thonin të dilnim të shkonim diku.

Miqtë e mi më çuan te lokali ku këndonte Gena në atë kohë. Mund të them që ishte dashuri me shikim të parë. Sapo e pashë më pëlqeu edhe mënyra se si ai këndonte”, është shprehur ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Kim Kardashian ka zbuluar emrin e vajzës së saj të sapolindur.

   Floriana Garo, një nga emrat më të lakuar në median rozë është duke shijuar në maksimum shtatzëninë e saj.

Noizy është një nga reperët më të fiksuar për shpenzime të çmendura.

Disa ditë pasi erdhi në jetë fëmija e saj e tretë nga një nënë sorrugate, z.West ka vendosur t’i mahnisë të gjithë ndjekësit e saj në Ins

I ftuar në "Trevor Noah Wednesday" për të folur mbi martesën dhe fëmijët e tij por Ricky Martin ka thënë shumë më shumë nga çpritej.

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri është pjesë e videoklipit më të ri të reperit me famë botërore, French Montana.

Greta Koçi është një nga këngëtaret që është komentuar jo në pak raste herë për operacione plastike.

Ajo është një nga gazetaret sportive më seksi në Shqipëri.

   Moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata kanë një miqësi të gjatë dhe të fortë aq sa ai e ka quajtur motër.

   Vetëm pak ditë më parë në media ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Eneda Tarifa është ndarë pas 18-vitesh lidhje nga bashkëshorti i saj