2 muaj pas ndarjes, ribashkohet çifti i njohur i showbizit

12/10/2019 - 17:20

Dy muaj më parë bëri bujë lajmi i ndarjes së një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Bella Hadid dhe The Weeknd. U tha se shkak i ndarjes së çiftit ishte bërë distanca.

Mirëpo Bella dhe The Weeknd duket se nuk qëndrojnë dot larg njëri-tjetrit pasi mediat e huaja bëjnë të ditur se dyshja janë rikthyer sërish bashkë.

Madje reperi ishte në festën e 23-vjetorit të ditëlindjes së modeles. 

"Abel u takua me Bella mbrëmë për festimin e tretë të ditëlindjes në L’A Avenue. Ai ishte me të gjithë natën dhe u larguan së bashku për t’u rikthyer në apartamentin që të dy e ndanë. Ata ishin padyshim të dashuruar dhe dukeshin shumë të lumtur afër njëri-tjetrit", ka thënë një burim për E!News. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja

Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka festuar ditëlindjen një natë më parë. Ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë moment të veçantë pranë mike

Këngëtari i njohur Nicky Jam po martohet!

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram.

Prezantuesja e emisionit “Love Island”, Caroline Flack ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare.

Aktori i njohur turk, Çagatay Ulusoy prej disa kohësh ka bërë një shkëputje në karrierën e tij.

Justin Bieber ka treguar mbështetjen e tij për Kinën pasi Koronavirusi vdekjeprurës, i quajtur COVID-19 nga OBSH, vazhdon të përhapet.

Këngëtarja Silva Gunbardhi prezantoi në emisionin “Rudina”, këngën e saj të re, të titulluar “Nënoke”, dedikuar gjyshërve.

Më 6 gusht 1962, Marilyn Monroe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, teksa ylli i Holliwood kishte ende receptorin e telefonit në dorë, e s

Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku.