5 muaj pas lindjes së djalit, Meghan Markle i kthehet punës

12/09/2019 - 20:23

Pas vetëm 5 muajsh që ka sjellë në jetë djalin e saj, Archie, duket se Dukesha e Suseex, Meghan Markle, i është rikthyer punës.

Ajo është parë gjatë mëngjesit të sotëm në rrugët e Londrës për të promovuar eventin e bamirësisë që ka në fokus mbledhjen e rrobave. Ky event pritet t’u vijë në ndihmë të gjithë grave, në mënyrë që të gjejnë rroba të përshtatshme për një intervistë pune dhe quhet “iCollectClothes”.

Kjo periudhë nuk ka qenë ndër më të mirat për Meghan, pasi shpesh është sulmuar nga mediat për çdo lëvizje të saj. Megjithatë ajo vijon të jetë mjaft aktive në punën e saj dhe në organizimin e eventeve të bamirësisë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas deklaratës së Salsano Rrapit në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli”, ku tha se aktorja e njohur e portokallisë, Delinda Disha ishte

E kush nuk e ka parë telenovelën e famshme meksikane, “Kur ti të jesh e imja”.

Ditën e djeshme, këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha publikoi në Instagram një video ku shfaqej në një avion privat teksa bënte kë

Blogeri i njohur nga Durrësi, Olti Curri kohët e fundit ka ndryshuar fizikisht pasi ka humbur shumë peshë.

Ndarja e papritur e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth bëri bujë të madhe në media pasi erdhi vetëm pak muaj pas martesës e pas 10 vitesh das

Adelina Ismaili i ka bërë një dedikim shumë special bashkëshortit të saj, Vali Krasniqi.

Delinda Zhupa ishte një nga ikjet më të fundit nga "Portokallia" për një projekt të ri në Tv Klan.

Këngëtarja Nicole Scherzinger fitoi famë si liderja e grupi të vajzave "Pussycat Dolls" duke shitur 15 milionë albume dhe 40 milionë këng

Keira Knightley është bërë sërish nënë. Eventi i bukur ka ndodhur disa ditë më parë dhe është mbajtur në fshehtësi të plotë.

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë emocio