6 javë pas lindjes, Emina Cunmulaj të 'heq trurin' me linjat perfekte (FOTO)

02/07/2018 - 19:25

   Modelja shqiptare Emina Cunmulja ka befasuar me postimin e saj më të fundit.

6 javë pas lindjes së vajzës së dytë Mia Soraya, Emina është gati për pasarelat e modës. 

Ajo duket në formën më të mirë trupore dhe me siguri shumë femra e kanë zili për këtë trup.

'6 javë pasi solla në jetë Mian. Nuk kam filluar ende stërvitjen. E vetmja stërvitje që kam bërë është ushqyerja me gji e vogëlushes dhe kjo është e magjishme'ka shkruar Emina krah fotos së saj me bikini ku duket tmerrësisht seksi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme, aktorja dhe modelja Pamela Anderson përmes një ceremonie të fshehtë u martua në Malibu me 74-vjeçarin Jon Peter.

Pas shkëlqimit të saj absolut në edicionin e 26-të të Screen Actors Guild Awards dhe shpresës që “u injektoi” fansave të saj për një rikt

Debati në rrjetet sociale i dy miqve Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi, duket se u shua, por tani që po afrohet premiera e filmit ‘I Love Trop

Aktorja turke Hazal Kaya, e njohur në Shqipëri me rolin e Nihalit në serialin "Dashuri e ndaluar", në muajin nëntor të vitit të kaluar so

I ftuar sot në emisionin “Wake Up” në Top Channel, moderatori dhe producenti Ermal Mamaqi ka zbuluar shifrën e kostos së filmit të tij "I

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë.

Padyshim që ndarja e aktores Rudina Dembacaj nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ishte një ndër lajmet rozë që bëri xhiron e mediave, ashtu s

Juristja e njohur, Eni Çobani ka zgjedhur një mënyrë shumë romantike për t'i uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

Largimi i Meghan Markle nga Pallati Mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave botërore gjatë ditëve t

Luana Vjollca ka vendosur të heqë dorë nga VIP-at dhe po përgatitet për një projekt të ri televiziv me çifte të panjohura, që e ka realiz